Slovenská Extraliga Golfu 2015

Vážení členovia,

Dovoľujeme si Vás týmto oboznámiť s novou golfovou súťažou Slovenská Extraliga Golfu 2015, ktorú organizuje náš partner, s ktorým súčasne spolupracujeme už mnoho rokov. Jedná sa o veľmi originálny formát hry družstiev (Singel, Duel a Foursome), ktorý sa hrá formou jedno alebo dvojzápasov (doma/ vonku) s tým, že každý tím môže pozostávať až z 10-tich hráčov. Konkrétneho zápasu sa zúčastnia 4 hráči z družstva. Zápasy sa hrajú nasledovným formátom: 1. flight: jamkovka jednotlivcov 2. flight: duel na rany netto 3. flight: jamkovka dvojíc.

Podrobné propozície extraligy nájdete priložené nižšie alebo na www.pgsgolf.sk.

Pre podporu tejto formy hry sa majiteľ spojeného rezortu Black & White rozhodol udeliť právo bezplatnej hry pre Vašich súperov pre rok 2015 na našich ihriskách. Ako z propozícií vyplýva, Vaša hra na cudzích ihriskách ide na náklady hosťujúcich tímov, takže okrem štartovného nie je družstvo zaťažované žiadnymi ďalšími poplatkami.

Týmto si Vás vzhľadom na hore uvedenú podporu dovoľujeme vyzvať, aby existujúce fankluby, resp. iné priateľské skupiny (seniori a pod.) iniciovali vznik takýchto družstiev, ktoré nás budú reprezentovať na úrovni tejto extraligy, ktorej predpokladáme úšpešný štart, a to už v tejto sezóne. Možnosť prihlásiť sa do tejto súťaže je do 30.04.2015.

Prajeme Vám veľa golfových úspechov na úrovni novej Slovenskej Extraligy Golfu 2015!

S úctou,
Tím Black & White