VIAC AKO GOLF

Golfový zážitok už nie je založený len na kvalitnej hre. Samozrejme, vynikajúca kvalita ihriska je nevyhnutnosťou pre príjemnú golfovú hru, no golfový zážitok nezačína na ihrisku a ani tu nekončí. Vaša golfová skúsenosť začína vstupom do golfového areálu a končí, až keď nasadnete do auta.

 
 
 

GOLF ACADEMY

A kid grows up a lot faster on the golf course. Golf teaches you how to behave.
— Jack Nicklaus

V našom rezorte chceme venovať značnú pozornosť príprave a výchove začínajúcich hráčov. Začínajúci golfisti majú možnosť oboznámiť sa s golfovou etiketou, pravidlami, technikou hry a základnými informáciami o tejto hre. Táto výuka je orientovaná na samotnú prípravu k hre na golfovom ihrisku. V rozhodovacom procese pomáha golfová škola absolventom k spoznaniu, či ich golf zaujal a či sa tejto hre budú pravidelne venovať. Mnoho hráčov sa rozhodlo pre hru práve po prvých kontaktoch s golfom počas školy. Absolvovanie kurzu neznamená žiadnu investíciu do výstroja, pretože počas školy klub poskytuje účastníkom základnú výbavu. Ak sa účastník kurzu rozhodne pre kúpu vlastného výstroja, manažéri klubu napomáhajú pri jeho výbere.

 
 
 
 
 

UBYTOVANIE

Pokiaľ k nám prichádzate z väčšej diaľky - a radi by ste odohrali všetky naše ihriská - na oddych Vám ponúkame možnosti ubytovania priamo v rezorte v kaštieli Theresia Chateau alebo v niektorom z našich partnerských hotelov v Bratislave. Takto máte možnosť spoznať, nielen najbližší bratislavský golfový rezort, ale i Bratislavu, hlavné mesto Slovenska.

 
Tempus Club***

Tempus Club***

Hotel Falkensteiner****

Hotel Falkensteiner****

Grand Hotel Riverpark*****

Grand Hotel Riverpark*****