Firemná karta Black

Bezplatná hra v rezorte Black River Golf Resort v Bernolákove

 

    Po preukázaní sa firemnou kartou BLACK na recepcii golfového rezortu Black River má držiteľ karty + hosť právo na bezplatnú hru 18-jamkového ihriska Black River alebo 9-jamkového ihriska Park v Bernolákove. Podmienkou je, že hráči musia mať riadne rezervovaný čas na hru a na recepcii klubu sa musia preukázať firemnou kartou BLACK. V rámci firemného členstva môže hrať denne len toľko hráčov, koľko si daná spoločnosť predplatila. Hráči musia byť spolu vo flighte a môžu hrať najviac 18 jamiek/ deň. Karta taktiež oprávňuje držiteľov na bezplatnú hru v rámci exkluzívnej reciprocity rezortu Black & White.

    Spoločnosť, ktorá si zakúpi firemné členstvo v golfovom rezorte Black & White má taktiež nárok zaregistrovať svojich zamestnancov (2-8 zamestnancov podľa typu karty) ako domovských členov bez ďalších poplatkov. Títo zamestnanci získajú registračné členstvo v rámci klubu GCCBB a Slovenskej Golfovej Asociácie, sú oprávnení sa oficiálne zúčastňovať golfových turnajov a sú oprávnení využívať štandardné reciprocity rezortu Black & White.

1 Firemná karta BLACK (denný limit 2 hráči) - €3.000

2 Firemné karty BLACK (denný limit 4 hráči) - €5.800

3 Firemné karty BLACK (denný limit 6 hráčov) - €8.500

4 Firemné karty BLACK (denný limit 8 hráčov) - €10.500

Ceny sú uvedené bez DPH

 

 

Firemná karta White

Bezplatná hra v rezorte White Eurovalley Golf Resort v Malackách

 

    Po preukázaní sa firemnou kartou WHITE na recepcii golfového rezortu White Eurovalley má držiteľ karty + hosť právo na bezplatnú hru 18-jamkového ihriska White alebo 9-jamkového ihriska Public v Malackách. Podmienkou je, že hráči musia mať riadne rezervovaný čas na hru a na recepcii klubu sa musia preukázať firemnou kartou WHITE. V rámci firemného členstva môže hrať denne len toľko hráčov, koľko si daná spoločnosť predplatila. Hráči musia byť spolu vo flighte a môžu hrať najviac 18 jamiek/ deň. Karta taktiež oprávňuje držiteľov na bezplatnú hru v rámci exkluzívnej reciprocity rezortu Black & White.

    Spoločnosť, ktorá si zakúpi firemné členstvo v golfovom rezorte Black & White má taktiež nárok zaregistrovať svojich zamestnancov (2-8 zamestnancov podľa typu karty) ako domovských členov bez ďalších poplatkov. Títo zamestnanci získajú registračné členstvo v rámci klubu EGPC a Slovenskej Golfovej Asociácie, sú oprávnení sa oficiálne zúčastňovať golfových turnajov a sú oprávnení využívať štandardné reciprocity rezortu Black & White.

1 Firemná karta WHITE (denný limit 2 hráči) - €3.000

2 Firemné karty WHITE (denný limit 4 hráči) - €5.800

3 Firemné karty WHITE (denný limit 6 hráčov) - €8.500

4 Firemné karty WHITE (denný limit 8 hráčov) - €10.500

Ceny sú uvedené bez DPH

 

 

Firemná karta Black & White

Bezplatná hra v celom rezorte Black & White

 

    Po preukázaní sa firemnou kartou BLACK & WHITE na recepcii golfového rezortu Black River alebo White Eurovalley má držiteľ karty + hosť právo na bezplatnú hru 18 jamiek/ deň v celom rezorte Black & White. Podmienkou je, že hráči musia mať riadne rezervovaný čas na hru a na recepcii klubu sa musia preukázať firemnou kartou BLACK & WHITE. V rámci firemného členstva môže hrať denne len toľko hráčov, koľko si daná spoločnosť predplatila. Hráči musia byť spolu vo flighte a môžu hrať najviac 18 jamiek/ deň. Karta taktiež oprávňuje držiteľov na bezplatnú hru v rámci exkluzívnej reciprocity rezortu Black & White.

    Spoločnosť, ktorá si zakúpi firemné členstvo v golfovom rezorte Black & White má taktiež nárok zaregistrovať svojich zamestnancov (2-8 zamestnancov podľa typu karty) ako domovských členov bez ďalších poplatkov. Títo zamestnanci získajú registračné členstvo v rámci klubu GCCBB alebo EGPC a Slovenskej Golfovej Asociácie, sú oprávnení sa oficiálne zúčastňovať golfových turnajov a sú oprávnení využívať štandardné reciprocity rezortu Black & White.

1 Firemná karta BLACK & WHITE (denný limit 2 hráči) - €4.000

2 Firemné karty BLACK & WHITE (denný limit 4 hráči) - €7.000

3 Firemné karty BLACK & WHITE (denný limit 6 hráčov) - €9.000

4 Firemné karty BLACK & WHITE (denný limit 8 hráčov) - €11.600

Ceny sú uvedené bez DPH