Pohár Prezidenta ŽRGK

Vážení členovia, milí golfoví priatelia,

dovoľujeme si Vás pozvať na otvorený Pohár Prezidenta Žilinsko-rajeckého golfového klubu, ktorý sa uskutoční túto sobotu, 10.6.2017 na ihrisku White Eurovalley pri Malackách.

Po mimoriadne úspešnom Zoznamovacom turnaji pokračujeme ďalším spoločným turnajom, tentokrát o pohár Prezidenta ŽRGK - Juraja Čermáka. Okrem putovného pohára prezidenta, ako hlavnej ceny, sa bude udeľovať mnoho ďalších cien, pretože je vypísaných dostatok súťaží.

Tešíme sa na Vás!

Tím B&W & ŽRGK

Zoznámte sa, prosím!

Dovoľujeme si Vás pozvať na zoznamovací turnaj členov klubov B&W a Žilinsko-rajeckého golfového klubu, ktorý sa bude konať túto sobotu, 27.5.2017 na ihrisku White v Malackách so štartom o 10:00. Príďte stráviť príjemnú sobotu do krásneho prostredia White Eurovalley a spoznajte našich nových členov zo severu Slovenska. Okrem zábavy Vás čaká nie len kvalitne pripravené ihrisko, výborné jedlo a pitie, ale najmä skvelá partia.

Národný deň golfu už zajtra v rezortoch Black a White!

Už zajtra - v sobotu 13. mája 2017 sa uskutoční 6. ročník Národného dňa golfu, počas ktorého budú golfové ihriská na Slovensku otvorené úplne pre všetkých. Ukážeme vám pravú tvár golfu a veríme, že sa nám spoločne podarí zbúrať i mýty o tomto nádhernom športe.

Jednotlivé golfové kluby, ktoré sú združené v Slovenskej golfovej asociácii, si pre vás v tento deň pripravili nielen ukážky ihrísk, ale aj školu profesionálnych trénerov a mnoho ďalších skvelých aktivít. Príďte sa v sobotu zabaviť spolu so svojimi priateľmi a rodinou a vyskúšajte si golf aj vy!

Driving range Bernolákovo - vydávanie lôpt a bočný vstup

Vážení golfisti,

od tohto týždňa sme uviedli do prevádzky nový systém vydávania lôpt na Driving range v Bernolákove. Automat bude fungovať na čipové karty, žetóny už nebude možné použiť. V prípade, ak Vám zvýšili žetóny, na recepcii Vám ich radi prevedú na kartu. S čipovou kartou je tiež možné otvoriť bočný vstup na Driving range.

 

Tím B&W

Adventný koncert v kaštieli Theresia Chateau

15. 12. sa v kaštieli Theresia Chateau v rezorte Black River v Bernolákove konal Adventný koncert v Sala Nobile. Svetoznáma vokálna skupina Close Harmony Friends vypredala lístky v priebehu dvoch hodín. Strhujúce muzikálne vystúpenie v spojení s krásnym prostredím kašteľa Theresia Chateau pripravilo pre divákov neopakovateľný zážitok. Prinášame Vám exkluzívne video z prípavy na koncert vysielané naživo.