3. kolo Theresia Chateau Happy Tour 2019 by BMW

10.8.2019 sme na ihrisku Pine Malacky odohrali tretie kolo populárnej tour. Tentoraz nás trápila veľká horúčava, ale vidina krásnej výhry hnala všetkých vpred. Tentoraz sa hralo o MINI Cooper Clubman. Nálada bola výborná. Gratulujeme víťazom a partnerom tour Regnum Košice, Homegym a rezortu Black&White za občerstvenie a ceny.

2 kolo Theresia Chateau Happy Tour 2019 by BMW 20.7.2019

Ihrisko Park v Bernolákove bolo dejiskom 2. kola Theresia Chateau Happy tour 2019 ba BMW. Ideálne počasie, výborná nálada a ceny prispeli k úspešnému priebehu celého turnaja.

TOB BMW Happy Tour by Queen of Golf

Vyhrajte BMW radu 4 Gran Coupé v štýlovom M - pakete na mesiac, večeru pre dvoch od Jaroslava Žideka v luxusnej reštaurácii RIVERBANK Restaurant hotela GRAND HOTEL RIVER PARK, A LUXURY COLLECTION, a množstvo ďalších atraktívnych cien od partnerov túry T.O.B. BMW 2017. Nie len svoju krásu, ale aj golfové umenie predvedú finalistky súťaže Queen of Golf, ktoré budú rozdelené do dvojíc, resp. flightov podľa počtu účastníkov. Pribudla špeciálna kategória - Best dressed woman.

Ďalšie kolo odohráme v sobotu, 22. júla o 9:30 v rezorte Black River v Bernolákove. Otvárame kategórie PARK aj Black River, podľa počtu účastníkov. Okrem recepcie bude možné zakúpiť fee na všetky turnaje túry T.O.B. BMW aj na portáli www.predpredaj.sk s 50% zľavou!

Pohár Prezidenta ŽRGK

Vážení členovia, milí golfoví priatelia,

dovoľujeme si Vás pozvať na otvorený Pohár Prezidenta Žilinsko-rajeckého golfového klubu, ktorý sa uskutoční túto sobotu, 10.6.2017 na ihrisku White Eurovalley pri Malackách.

Po mimoriadne úspešnom Zoznamovacom turnaji pokračujeme ďalším spoločným turnajom, tentokrát o pohár Prezidenta ŽRGK - Juraja Čermáka. Okrem putovného pohára prezidenta, ako hlavnej ceny, sa bude udeľovať mnoho ďalších cien, pretože je vypísaných dostatok súťaží.

Tešíme sa na Vás!

Tím B&W & ŽRGK

Zoznámte sa, prosím!

Dovoľujeme si Vás pozvať na zoznamovací turnaj členov klubov B&W a Žilinsko-rajeckého golfového klubu, ktorý sa bude konať túto sobotu, 27.5.2017 na ihrisku White v Malackách so štartom o 10:00. Príďte stráviť príjemnú sobotu do krásneho prostredia White Eurovalley a spoznajte našich nových členov zo severu Slovenska. Okrem zábavy Vás čaká nie len kvalitne pripravené ihrisko, výborné jedlo a pitie, ale najmä skvelá partia.

Národný deň golfu už zajtra v rezortoch Black a White!

Už zajtra - v sobotu 13. mája 2017 sa uskutoční 6. ročník Národného dňa golfu, počas ktorého budú golfové ihriská na Slovensku otvorené úplne pre všetkých. Ukážeme vám pravú tvár golfu a veríme, že sa nám spoločne podarí zbúrať i mýty o tomto nádhernom športe.

Jednotlivé golfové kluby, ktoré sú združené v Slovenskej golfovej asociácii, si pre vás v tento deň pripravili nielen ukážky ihrísk, ale aj školu profesionálnych trénerov a mnoho ďalších skvelých aktivít. Príďte sa v sobotu zabaviť spolu so svojimi priateľmi a rodinou a vyskúšajte si golf aj vy!

Driving range Bernolákovo - vydávanie lôpt a bočný vstup

Vážení golfisti,

od tohto týždňa sme uviedli do prevádzky nový systém vydávania lôpt na Driving range v Bernolákove. Automat bude fungovať na čipové karty, žetóny už nebude možné použiť. V prípade, ak Vám zvýšili žetóny, na recepcii Vám ich radi prevedú na kartu. S čipovou kartou je tiež možné otvoriť bočný vstup na Driving range.

 

Tím B&W