Pohár prezidenta EGPC

Priatelia, v sobotu 28.9.2019 sme odohrali už XI. ročník turnaja o Pohár prezidenta EGPC. Napriek nepriazni počasia sa turnaj vydaril, za čo ďakujeme aj partnerom, ktorý turnaj podporili cenami a občerstvením. Gratulujeme všetkým víťazom a najmä držiteľovi putovného pohára Jarovi Kachlíkovi. A nakoľko svoje ceny dal do tomboly, potešil aj ďalších účastníkov turnaja.

Theresia Chateau Happy Tour 2019 by BMW

Priatelia, v sobotu 14.9.2019 sme odohrali na ihrisku White Eurovalley Golf Park Malacky 4.kolo populárnej tour. Fantastické počasie, dobre pripravené ihrisko, chutný obed, pekné ceny a medzinárodná účasť prispeli k úspešnému turnaju. Gratulujeme víťazom!

Zároveň vás pozývame na záverečný turnaj, ktorý sa uskutoční 12.10.2019 na ihrisku Black River.

Pohár prezidenta GCCBB 17.8.2019

Vážení priatelia, 17.8. sme odohrali tradičný turnaj o Pohár prezidenta GCCBB formou Texas scramble štvoríc. O hráčov bolo dobre postarané, veď partneri turnaja Black&White Golf Resort Bratislava, HomeGym, Corner&Co, CigarClub a vinárstvo Baynach poskytli skvelé občerstvenie a postarali sa o dobrú náladu.

Blahoželáme víťaznému flajtu v zložení Katarína Kachlíková, Štefan Čemsák, Ján Adame a Jaroslav Kachlík k zisku putovného pohára.

3. kolo Theresia Chateau Happy Tour 2019 by BMW

10.8.2019 sme na ihrisku Pine Malacky odohrali tretie kolo populárnej tour. Tentoraz nás trápila veľká horúčava, ale vidina krásnej výhry hnala všetkých vpred. Tentoraz sa hralo o MINI Cooper Clubman. Nálada bola výborná. Gratulujeme víťazom a partnerom tour Regnum Košice, Homegym a rezortu Black&White za občerstvenie a ceny.

2 kolo Theresia Chateau Happy Tour 2019 by BMW 20.7.2019

Ihrisko Park v Bernolákove bolo dejiskom 2. kola Theresia Chateau Happy tour 2019 ba BMW. Ideálne počasie, výborná nálada a ceny prispeli k úspešnému priebehu celého turnaja.