DSC04681.jpg

HISTÓRIA

Je to viac ako desaťročie, keď malá skupinka nadšencov vytvorila v roku 1993, v značne zdevastovanom historickom parku malú cvičnú lúku. Prvý krát sme okúsili čaro kráľovskej golfovej hry, ktorá si svojou jedinečnosťou a neopakovateľnosťou dokázala podmaniť celý svet. O 2 roky neskôr sme v septembri 1995 slávnostne otvárali 1. Golfový areál v povojnovej ére na Slovensku, čím sme položili základný kameň novodobej histórie slovenského golfu. V tom čase bolo na Slovensku iba pár desiatok hrajúcich golfistov, a naše pionierske golfové snaženie často označovala verejnosť za niečo, čo je v našich podmienkach netradičné a vymyká sa z bežných konvenčných pravidiel života u nás.

Od roku 1994 sa GCC - BB rozrástol z niekoľkých desiatok nadšencov, ktorí verili, že golf sa na Slovensku bude opäť hrať, postupne na niekoľko stoviek členov. členmi nášho golfového klubu je množstvo popredných predstaviteľov kultúrneho a spoločenského života, pričom je obľúbeným najmä v podnikateľskom sektore.
Významným stimulom pre rozvoj členskej základne sa stalo dobudovanie golfového rezortu na štandartnú úroveň, jednak golfových služieb (otvorenie 18. jamkového ihriska v júni 2006).


DSC05289.jpg

Ihriská golfového rezortu Black RiverDSC02830.jpg

Pre aktuálny cenník prosím zvoľte jednu z nasledovných možností:

DSC04398.jpg

Luxusné apartmány v historickom parku


Ponúkame Vám jedinečnú príležitosť stať sa trvalým alebo prechodným obyvateľom prekrásneho historického parku barokového Esterházyovského kaštieľa z roku 1722. 

Bývanie v parku predstavuje výnimočný pocit exkluzivity a prírodného pohodlia, kde vašu záhradu o výmere 110 ha udržiava profesionálny team odborníkov a atraktívne prostredie plné možností zmysluplne tráviť váš voľný čas je v dnešných časoch neskutočnou oázou kľudu v lone prírody. 

DSC05229.jpg