Black River - údržba kolíkov označujúcich vodné prekážky / maintenace of water marks

Od 8.4.2016 do 15.4.2016 bude prebiehať údržba žltých a červených kolíkov oynačujúcich vodné prekážky. Z tohoto dôvodu je potrebné počas hry použiť na určenie dropovania prirodzenú hranicu vodnej prekážky.

Undergoing maintenance of water marks. In case you are playing holes 7 - 18 and landing with ball in water, please use natural water borders for dropping your ball.

Otvárací povrázkový turnaj GCCBB

Vážení golfoví priatelia,

po mimoriadne úspešnom Povrázkovom turnaji v Malackách si Vás dovoľujeme pozvať na Otvárací Povrázkový Turnaj GCCB - Bernolákovo 2016, ktorý sa uskutoční 16.04.2016 v golfovom rezorte Black River v Bernolákove s kanón-štartom o 10.00 hod. Pre tých, ktorí si po zimnej sezóne netrúfajú na Black River, máme otvorenú kategóriu Park.

Ako je už tradíciou, turnaj sa bude hrať formou hry Texas Scramble dvojíc, kedy dohrávanie do jamky bude možné nahradiť použitím spoločného špagátu, ktorého dĺžka bude stanovená na základe spoločného hracieho HCP. 

Prihlásiť sa môžete na serveri SKGA , alebo na emailovej adrese club.bernolakovo@golf.sk, kde taktiež prosíme o nahlasovanie dvojíc na turnaj.

Príďte s nami spoločne zahájiť golfovú sezónu 2016 v rezorte Black & White!

S úctou,
Black & White team

Otvárací Povrázkový Turnaj EGPC

Vážení golfoví priatelia,


dovoľujeme si Vás pozvať na Otvárací Povrázkový Turnaj EGPC 2016, ktorý sa uskutoční 02.04.2016 v golfovom rezorte White Eurovalley v Malackách s kanón-štartom o 10.00 hod.

Ako je už tradíciou, turnaj sa bude hrať formou hry Texas Scramble dvojíc, kedy dohrávanie do jamky bude možné nahradiť použitím spoločného špagátu, ktorého dĺžka bude stanovená na základe spoločného hracieho HCP.

Prihlásiť sa môžete na serveri SKGA, alebo na emailovej adrese club.malacky@golf.sk, kde taktiež prosíme o nahlasovanie dvojíc na turnaj.

Príďte s nami spoločne zahájiť golfovú sezónu 2016 v rezorte Black & White!

S úctou,
Black & White team

Ihrisko opäť otvorené!

Vážení členovia,

nakoľko sa tohoročná zima rozhodla skončiť, naši greenkeeperi sa dali do práce a pripravili pre Vás vhodné podmienky na prvú hru v roku 2016!

K dispozícii už sú obe ihriská Black a White. Black river je otvorený od 19.marca a  ihrisko White Eurovalley  od  18.marca. Recepcia je otvorená pravideľne 9.30-14.30. Počas víkendu od 8.30 do 17.30. V rezorte Black River bude však recepcia v dňoch 29.3-31.3 zatvorená. 

 

Tím Black a White

ZIMNÝ REŽIM II.

Milí golfoví priatelia,

s účinnosťou od 24.11.2015 prechádzajú oba golfové rezorty do Zimného režimu II., čo v praxi znamená, že recepcia bude otvorená len počas víkendov v čase od 10:00 - 14:00*.

Počas pracovných dní je golfový areál pre verejnosť uzavretý.**

Taktiež sa uzatvára sezóna turnajov pre rok 2015.

 

Ďakujeme za Vašu priazeň v sezóne 2015

a tešíme a na spoločné golfové zážitky v novej sezóne.

Black & White Team

 

* - pracovná doba môže byť operatívne menená vedením klubu.
** - Hrať môžu po preukázaní sa kartičkou iba trvalí členovia a majitelia členstiev Gold, Silver, Bronz, Rezort,Park resp. tí, ktorí fee neplatia.
- Títo hráči sú odbavovaní a platia vrátnikovi, prípadne greenkeeperovi, ktorý za túto agendu zodpovedá.
- Ostatní hráči sú oprávnení hrať iba po dohodnutí sa s vedením klubu.
- Všetci hráči, ktorí vstúpia do areálu a majú záujem hrať budú zapísaní na osobitnom hárku. Za tento hárok je zodpovedný greenkeeper.
- Drivng range je od zimného režimu III. uzavretý pre všetkých
- pri vyhlásení "zimných greenov" - zľava 40% na fee.