try28.jpg

ZÁKLADOM JE TRÉNING

 
 

Začiatok je pri golfe nesmierne dôležitý. Správne držanie palice, držanie tela, náprah... Pokiaľ sa na tieto veci neberie dostatočný ohľadom pri prvých stretnutiach s golfom, z týchto malých chýb sa môžu časom vyvinúť väčšie ťažkosti pri hre, ktoré je o to ťažšie napraviť.

V našej golfovej akadémii venujeme pozornosť každému detailu, každej maličkosti, ktorá ovplyvňuje Vašu hru. Pod dohľadom skúseného PRO trénera s mnohoročnými skúsenosťami, Augustína Hauskrechta, urýchlime Vašu premenu zo začiatočníka na pokročilého golfistu už za niekoľko hodín v našej golfovej akadémii.

Zvoľte si práve taký program z našej ponuky, ktorý Vám vyhovuje. Či už sa jedná o osobitnú hodinu golfu alebo kompletný kurz so zelenou kartou, zaručujeme, že Vašu hru zlepšíme čo najrýchlejšie a najefektívnejšie!

 
 

 

FIREMNÁ AKCIA NA GOLFE

 
 

Pokiaľ hľadáte vhodné miesto pre usporiadanie firemného dňa pre Vašich zamestnancov alebo priateľov, golfový zážitok je tá pravá voľba.

Pridajte sa aj vy k mnohým firmám, ktoré navštívil rezort Black & White. Okrem skvelého teambuildingu majú Vaši zamestnanci možnosť vstúpiť na golfové ihriská,  oboznámiť sa so základmi golfu, zahrať si rôzne golfové súťaže a vychutnať si čaro golfového prostredia.

Pre viac informácií nás neváhajte kedykoľvek kontaktovať!